Blend
Blend is een popkoor waarbij leeftijd en ervaring geen rol spelen. Plezier in het zingen is iets wat wél voorop staat. Elke maandagmorgen de week beginnen met zang geeft een boost voor de rest van de week. Ons repertoire is gevarieerd. We zingen uptempo nummers, maar ook rustige ballads, veelal speciaal voor Blend gearrangeerd. Bijna al onze nummers komen voor in de Top2000, dus meezingen is voor iedereen mogelijk!
Onze missie
Veel optreden en mensen vrolijk maken met onze zang. Daarnaast vinden wij het belangrijk om de verbinding aan te gaan met lokale gezelschappen. Denk hierbij aan big-bands, fanfares, klassiek getinte koren, dansscholen, etc. Kunnen wij wat voor jou betekenen? Neem dan contact op!
Ons repertoire
Wij zingen o.a. nummers van Keane, Miss Montreal, Bløf, Robbie Williams, ABBA, Billy Joel, Marco Borsato, Acda en De Munnik, The Police en The Beatles.
Onze leden:’Ik zing omdat…’
‘Ik er zo vrolijk van word’
‘Ik er vrolijk van word :D’
‘Het me vrij maakt..en omdat het me mij maakt wie ik ben..’
‘Ik zonder zingen diep ongelukkig zou zijn!’
‘Ik er heel blij van word!!’
‘het mij vrolijk maakt en veel energie geeft’
‘Omdat ik ben’
‘want samen maken wij de verbinding’
‘Omdat ik er altijd vrolijk van wordt’
‘Ik de week graag goed begin, samen met blend’
‘Blend swingt’